Огляд перси. 26 липня. Переговори по державному боргу США зайшли в глухий кут, повідомляє La Stampa.

Барак Обама
США опинилися перед загрозою дефолту

“Протистояння з питання про американський борг стало настільки драматичним, що вчора ввечері президент США Обама виступив зі зверненням до країни, щоб попередити: “Країна опинилася перед загрозою дефолту“.

Голова Палати представників США Джон Ендрю Бейнер виступив з відповідною заявою, в той час як парламентарії від Демократичної і Республіканської партій продовжували виступати з протилежними планами щодо вирішення проблеми неплатоспроможності.

Дефолт настане вже 2 серпня, якщо Конгрес не дозволить уряду підняти стелю боргу для додаткової емісії цінних паперів “, – пише видання.

Вчора вранці після негативного відкриття ринків, Міжнародний валютний фонд опублікував щорічну доповідь за станом американської економіки. Вердикт був гранично ясний: “Директори Фонду підкреслюють термінову необхідність підняти стелю федерального боргу і дійти згоди за специфічними аспектами масштабного плану з оздоровленню рахунків на середньострокову перспективу”.

У МВФ упевнені: врегулювання питання боргу є основоположним для стабільності американської економіки, яке здатне позитивним чином вплинути на інші країни, говориться в статті.

Цілком очевидно, що МВФ бачить в поки ще не збільшеній межі боргу з подальшою неплатоспроможністю США загрозу світовій економіці, яку необхідно усунути за будь-яку ціну, пише автор.

Джерело La Stampa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.