Новини України. 21 липня. Більшості кримчан (37%), щоб не відчувати себе бідними, достатньо в середньому в місяць отримувати дохід у розмірі 1300-1500 грн, третина вказала суми від 1900 до 2300 грн, кожна дев’ята сім’я – від 900 до 1100 грн.

0,4% кримчан вважає себе забезпеченими

Такі результати опитування домогосподарств, проведеного Головним управлінням статистики в Автономній Республіці Крим з метою дослідження самооцінки домогосподарствами рівня своїх доходів та економічних очікувань на майбутнє.

За даними статистиків, згідно з опитуванням, до небідних, але ще не до представників середнього класу відносять себе 53% домогосподарств, до бідних – 45%, до представників середнього класу – 2%, вважають себе забезпеченими лише 0,4% респондентів.

Більшість домогосподарств республіки (71%) зазначили, що їхнє матеріальне становище в 2010 році залишилося без зміни, кожне п’яте – що воно погіршилося, кожне тринадцяте – що поліпшилося. При цьому більшість опитаних (81%) не сподіваються на зміни свого матеріального становища, кожен сьомий очікує погіршення свого добробуту, і лише 5% оптимістично дивляться в майбутнє і сподіваються на поліпшення існуючого становища.

У цілому за результатами опитування, частка домогосподарств, які оцінили рівень своїх доходів як достатній, склала 50%. При цьому майже кожне друге домогосподарство вважало свій дохід достатнім для нормального харчування, але обмежували себе у споживанні непродовольчих товарів та послуг. Поряд з цим 2% домогосподарств не змогли забезпечити навіть достатнє харчування.

У разі значного збільшення доходів майже половина домогосподарств республіки направили б додаткові кошти в першу чергу на відпочинок та поліпшення житлових умов, дві п’ятих – на придбання побутової техніки та лікування, третина – на придбання одягу та взуття, кожне четверте – на поліпшення харчування, кожне п’яте – на накопичення, кожне шосте – на отримання освіти.

Джерело Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.