Новини політики. 1 липня. Всеукраїнська громадська акція “Вперед!” має намір прийняти через Верховну Раду пакет законопроектів “Народні реформи”, які підготувала народний депутат від БЮТ Наталя Королевська разом з представниками майже 300 громадських організацій.

Наталія Королевська
Королевська підніме народ

Королевська нагадала, що сьогодні вступають в дію всі норми Податкового кодексу.

“Цей кодекс можна розцінювати як план зі знищення робочих місць. Крім того, 7 липня у ВР будуть розглядати пенсійну реформу. Якщо її приймуть, то ми проведемо пікети у Києві та по всій країні проти цієї реформи”, – пообіцяла “бютівка”.

Також, за її словами, 22 вересня опозиція планує “осінній наступ”.

“Ми доведемо, що нас не 5 тисяч, а набагато більше, і що ми можемо за себе постояти. Ми – разом, ми здатні створити дієву структуру реформ – у нас є підтримка населення. Зараз нам треба багато працювати. У нас має бути спекотне літо, щоб зробити владі спекотну осінь”, – наголосила Королевська.

Вона уточнила, що перед учасниками акції “Вперед!” стоять три завдання.

“По-перше, самоорганізація. Ми маємо налагодити комунікації на місцях. По-друге, це самозахист підприємців. Комітети самозахисту “Народна варта” потрібно організувати по всій країні. Підприємці мають знати свої права і як захищатись від податкових інспекторів. По-третє, це агітація”, – уточнила нардеп.

Джерело Газета.уа

Про політику від Newsmarket: Янукович допоміг злочинцю уникнути тюрми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.