Новини технологій. 31 липня. Компанія AptiQuant опублікувала звіт, в якому відзначено взаємозв’язок між рівнем IQ користувача і браузером, який він обирає.

Internet Explorer 10
Глупіші користувачі обирають Internet Explorer

Дані зібрані на основі тестів IQ 100 000 осіб. В результаті з’ясувалося, що найбільш низький інтелект, в середньому, мають користувачі Internet Explorer. Трохи більш розумними (з вищим середнім показником IQ) виявилися ті, хто віддає перевагу браузерам Chrome, Firefox і Safari. І, нарешті, найбільш високі рівні IQ продемонстрували користувачі, що вибрали Camino, Opera і IE з надбудовою Chrome Frame.

Правда, звістка про те, що користувачі Internet Explorer визнані найглупшими, цілком обґрунтовано викликала обурення в останніх.

Вони, звичайно, не згодні з висновками AptiQuant і вирішили подати до суду на аналітичну компанію. Група користувачів Internet Explorer вже подала позов проти AptiQuant, а глава компанії Леонард Говард (Leonard Howard) зізнався, що отримав від них лист по електронній пошті, з осудом такого опитування. Він запевнив, що експерти не хотіли образити шанувальників Internet Explorer, однак, статистика говорить сама за себе: людина з низьким рівнем IQ, з більшою ймовірністю, використовує саме Internet Explorer.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.