Новини культури. 21 липня. Концерт Філіпа Кіркорова у вівторок в Судаку закінчився скандалом.

Філіп Кіркоров
Невідпрацьований концерт Кіркорова обурив глядачів

Глядачі залишилися незадоволені його виступом, зажадали повернути гроші, а коли отримали відмову, накинулися з кулаками на охорону артиста.

“Виступ Кіркорова замість запланованих двох годин тривав годину, та й цю годину він явно халтурив – співав під фонограму. Глядачам пояснили, що у нього нібито щось сталося з апаратурою. Концерт закінчився, Кіркоров поїхав. Ніхто нікому гроші не повернув, перед людьми навіть не вибачилися, зрозуміло, що глядачі були вкрай обурені, – розповідає очевидець.

Концерт проходив в ТОК «Судак». Незадоволені глядачі вирішили розібратися з охороною Кіркорова, зав’язалася бійка.

Інформацію про бійку на концерті Кіркорова підтвердила помічник начальника Судакського міськуправління міліції зі зв’язків з громадськістю Наталя Нечаєва.

“У міськуправління надійшла інформація від співробітників ТОК «Судак» про те, що виникла бійка між відпочиваючими та службою охорони. Слідчо-оперативна група виїхала на місце, відбувся первинний збір матеріалів, дослідчі перевірки. Тепер прийматиметься рішення – якщо виявляться легкі тілесні ушкодження у постраждалих, в порушенні кримінальної справи буде відмовлено, якщо ж середнього ступеня тяжкості, можливо порушиться кримінальна справа, – сказала вона.

За офіційною інформацією правоохоронців, в лікарні звернулися двоє учасників бійки – один відпочиваючий і один представник служби охорони.

Джерело Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.