Новини України. 7 липня. Львів. Депутати Свердловської обласної думи Російської Федерації мають намір відвідати Львів близько 27 липня з метою відзначення звільнення Львова від німецько-фашистьских загарбників, повідомив голова Антифашистського комітету Львівської області Олександр Калинюк.

Пагорб Слави-Львів-міліція
Нова провокація?

«Приїдуть депутати Свердловської обласної думи. Я не знаю тільки, чи 27 липня, чи раніше, тому що вони ще вирішують», – повідомив Олександр Калинюк у коментарі. Очолювати делегацію, за його словами, має герой Росії генерал-майор Сергій Мар’єнко.

Як пояснив Калинюк, для російської делегації йтиметься не лише про відзначення річниці звільнення Львова від німецько-фашистських загарбників, але й про вшанування пам’яті розвідника Миколи Кузнєцова, від дня народження якого 27 липня минає 100 років, і 109 років від дня народження Ярослава Галана, які, за словами Калинюка, «загинули від рук українських націоналістів».

Також Олександр Калинюк зазначив, що не знає, яким буде план заходів делегації з Свердловської області, але про нього будуть належним чином поінформовані органи МВС та Генеральне консульство Російської Федерації у Львові.

«Я думаю, це все буде в рамках законодавства», – сказав він.

Інформацію про те, що до Львова на 27 липня збираються приїхати депутати Державної думи РФ, Олександр Калинюк не підтвердив.

Нагадаємо, що у травні депутат Верховної Ради від КПУ Олександр Голуб повідомляв про те, що на 22 червня до Львова збираються приїхати депутати Державної думи Росії.

Джерело Захід.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.