Новини світу. 10 липня. Компанію Fininvest, яка належить прем’р-міністру Італії Сільвіо Берлусконі, оштрафували на 560 мільйонів євро.

Сільвіо Берлусконі
Компанію Берлусконі серйозно оштрафували

Суд Мілана виніс рішення за позовом медіагрупи CIR до холдингу Fininvest, що належить прем’єр-міністру Італії Сільвіо Берлусконі. Fininvest зобов’язали виплатити позивачеві 560 мільйонів євро.

Таким чином, сума, яку присудив CIR в якості компенсації суд нижчої інстанції, значно зменшена: в жовтні 2009 року холдинг Fininvest зобов’язали виплатити 750 мільйонів євро. Приводом для судового розгляду став інцидент 1991 року, коли компанія Fininvest боролася з CIV за поглинання видавничого дому Mondadori.

Всупереч опору CIR, на той момент великого акціонера Mondadori, суд дозволив Fininvest придбати контрольний пакет акцій компанії. Згодом було встановлено, що суддя був підкуплений. Сам суддя був засуджений до позбавлення волі, а Сільвіо Берлусконі визнали частково винним у дачі хабара.

Щодо Сильвіо Берлусконі неодноразово висувалися звинувачення в економічних злочинах: корупції, ухиленні від сплати податків, незаконному фінансуванні політичних партій. Це не заважало йому забезпечувати собі недоторканність, займаючи урядові пости.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.