Новини технологій. 29 липня. Компанія Google запустила новий сервіс пошуку та бронювання готелів Hotel Finder.

Google Hotel Finder
Google Hotel Finder

Інтернет гігант Google вирішив допомогти мандрівникам і відрядженим громадянам із вибором готелів. При цьому вибирати готель можна якраз під свої потреби – вводимо критерії, і на виході отримуємо шукане.

Критерії, які необхідні системі для нормального пошуку, це місце, дати, ціновий діапазон та рейтинг (кількість зірок та інше). На жаль, поки що Hotel Finder доступний тільки для жителів США. Точніше, шукати можуть усі, але тільки в межах США.

Сервіс, за словами розробників, допомагає виконати відразу кілька важливих для туриста/бізнесмена завдань:

Пошук кращого місця. Якщо ви не місцевий, і шукаєте кращий район в незнайомому місті, то Hotel Finder дозволяє зробити це, підсвічуючи популярні регіони безпосередньо на мапі. Компанія називає це «прожектор туриста». Подібне підсвічування масштабується, як і все, що пов’язано з картами Google.

Google Hotel Finder

Краща угода. Користувачі можуть вибрати ціни на кімнату в готелі з широкого діапазону, плюс, можна порівнювати ціни на номери в одному і тому ж готелі за різні проміжки часу. Клік по одному з готелів виведе діапазон цін на номери, включаючи ціни за минулі періоди. Сервіс обчислює процентне відхилення цін від «звичайної».

Google Hotel Finder

Порівняння готелів. Знову-таки, клік по окремо взятому готелю виводить цілий ряд деталей, які стосуються конкретного об’єкта. Фото, огляди, цінова політика та інше. Зрозуміло, що бачачи відгуки відвідувачів готелю, взяті з інших ресурсів, можна зорієнтуватися в тому, хороший обраний вами готель, або не дуже.

Google Hotel Finder

Вибірка готелів. Користувачі можуть створювати списки готелів, які в подальшому планується порівняти. Результати відзначаються червоною крапкою на Картах Google, і з’являються в нижній частині сторінки.

Загалом, сервіс дійсно дуже корисний, очікуємо розширення його на інші країни.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.