Новини України. 23 липня. Київська мерія напередодні футбольного чемпіонату Євро-2012 планує організувати для кондукторів, які працюють в трамваях і тролейбусах, курси англійської мови.

Кондукторів змісять вивчити англійську мову

“Курси будуть не довгі і не важкі. Кондукторів навчать лише елементарного – як пояснити, на якій зупинці вийти, скільки коштує проїзд і як проїхати до місця, потрібного іноземцеві. Поки ми не визначили, коли почнуться уроки, і як вони взагалі будуть проходити. Крім того, плануємо зшити для водіїв і кондукторів нову форму. Зараз дизайнери працюють над нею. Думаємо, що за місяць ми визначимося”, – розповіли в КП Київпастранс.

Самі кондуктори сумніваються, що ідею вдасться реалізувати.

“Чутки до нас доходили. Наскільки мені відомо, зарплату нам піднімати ніхто не збирається. Та й платити вчасно теж. Ви подивіться, у нас залишилися лише ті, кому до пенсії дотягнути треба. А так би і ми давно вже звільнилися. У нас один кондуктор на п’ять трамваїв! Нехай спочатку наберуть людей, а потім вже будемо говорити про те, щоб вчити якісь мови “, – поділилася кондуктор трамваю № 19 Наталя.

Джерело Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.