Новини України. 26 липня. Київ займає 42 місце в світі з розташування офісів найбільших міжнародних компаній.

Київ
Київ вибрався на 42 місце

Про це повідомляється в прес-релізі консалтингової компанії CB Richard Ellis (CBRE, Київ) з посиланням на власне дослідження 280 міжнародних компаній у 232 містах світу.

Відповідно до прес-релізу CBRE, в Києві розташовані офіси 88 досліджуваних міжнародних компаній (31,4%). Крім того, в цей рейтинг включено ще одне українське місто — Донецьк, що посіло сто вісімдесят третю позицію (1,4%).

Згідно з дослідженням, за локалізацією міжнародного бізнесу лідирує Азія на чолі з Гонконгом, в якому представлено 68,2% міжнародних компаній, досліджуваних у даному рейтингу.

За ним йдуть Сінгапур з представництвами 189 компаній світу (67,5%) і Токіо з 179 компаніями (63,9%). Лондон посів четверту позицію в рейтингу (177 компаній, 63,2%).

П’ятірку лідерів замикає Шанхай (172 компанії, 61,4%), який за останній час усе впевненіше завойовує репутацію фінансового та бізнес-центру Китаю. За даними CBRE, за п’ятіркою лідерів у рейтингу йде Москва (170 компаній, 60,7%), що зайняла 6-е місце.

Лондон — єдине місто з європейських, що увійшло до п’ятірки лідерів популярних міст для бізнесу в світі.

Саме Лондон і Нью-Йорк є найбільш популярними світовими центрами серед фінансових і банківських установ (близько 92% компаній цієї сфери мають свої представництва у цих містах).

За матеріалами ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.