Новини технологій. 25 липня. У Пекіні з’явився новий магазин Apple, який майже нічим не різниться від Apple Store, проте несправжній.

Несправжній магазин Apple Store у Пекіні
Несправжній магазин Apple Store у Пекіні

Стереотип про низьку якість товарів, зроблених у Китаї, повільно руйнується під тиском суворої реальності. Всі лідируючі світові бренди електроніки збирають свою продукцію в азіатських країнах. У тому числі і Apple. Однак іноді навіть у найадекватніших і розуміючих людей опускаються руки. Цього разу клонування в масштабах нації вийшло на новий рівень.

У Пекіні з’явився новий магазин Apple. Зовні нічим особливим не примітний, він нічим не відрізняється від інших Apple Store: дерев’яні столи, стенди з iPad 2, консультанти в синьому, рекламні матеріали, охоронці в цивільному … стоп. Їх-то якраз бути не повинно. І що найважливіше – будь-яка фото та відеозйомка в цьому магазині заборонена, а незгодних негайно випроваджують за двері. До чого така обережність і агресивність? Просто цей Apple Store – несправжній.

Несправжній магазин Apple Store у ПекініНесправжній магазин Apple Store у Пекіні

Він не відзначений серед списку авторизованих реселерів і вже точно не має права використовувати ідентичний стиль справжніх Apple Store – включаючи банер на вході. Незважаючи на те, що магазин торгує цією технікою Apple, його відкриття всьому світу – дуже поганий прецедент для власників торгової точки, нічого спільного з Apple не має. Відтак, продукти в такому Apple Store також клони.

Несправжній магазин Apple Store у ПекініНесправжній магазин Apple Store у Пекіні

Що ж, можливо комусь такий варіант підходить, цікаво як себе поведе компанія Apple.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.