Новини політики. 7 липня. Суддя Родіон Кірєєв, головуючий у засіданні Печерського районного суду Києва з розгляду кримінальної справи проти Юлії Тимошенко, вп’яте відмовив у задоволенні клопотання екс-прем’єра та її захисту про його відвід у зв’язку з наявністю обставин, які свідчать про суддівську упередженість та необ’єктивність.

Родіон Кірєєв
Родіон Кірєєв

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини“.

“У заяві відсутні факти, які містять підстави для відводу судді. Суд постановив: у задоволенні клопотання відмовити. Постанова окремому оскарженню не підлягає”, – зачитав своє рішення головуючий у судовому засіданні.

Як стверджує “Батьківщина“, суддя не реагує прохання народних депутатів говорити голосніше під час ведення судового засідання.

“Такі зауваження Родіон Кірєєв розглядає як порушення правил поведінки у суді та використовує в якості підстави для видалення парламентарів із зали засідання. Сьогодні попередження отримав народний депутат Олександр Стешенко після того, як на репліку судді “Тиша в залі суду!” зазначив: “Та вже тихо, як в гробу!”.”, – йдеться у повідомленні.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.