Новини України. 22 липня. Сьогодні продовжився розгляд справи Юліії Тимошенко.

Кірєєв дозволив повторно зачитати обвинувачення

Суддя Печерського Родіон Кірєєв розпочав судове засідання з оголошення про повторне зачитування обвинувального висновку у кримінальній справі, порушеній проти Юлії Тимошенко, зважаючи на її відсутність минулого разу у залі засідань, повідомляє сайт Юлії Тимошенко

“Враховуючи, що підсудна відмовилася відповідати на запитання суду, чи визнає себе винною, і була видалена з зали, суд постановив повторити оголошення обвинувального висновку у справі”, – зачитав рішення суду Родіон Кірєєв.

“Таким чином, ви виправили свою помилку і повернулися до виконання Кримінально-процесуального кодексу”, – сказала Юлія Тимошенко у судовому засіданні, звертаючись до Родіона Кірєєва.

На повторному озвученні обвинувального висновку наполягав захист Юлії Тимошенко. “Ми вимагатимемо, щоб повторно було озвучено обвинувальний висновок з огляду на те, що Юлія Тимошенко була видалена в порушення норм кримінально-процесуального закону із зали суду…

“Якщо суд не погодиться з цією позицією, ми будемо наполягати, щоб було відтворено в телевізійному режимі подію читання цього висновку”, – сказав 20 липня захисник Юлії Тимошенко Микола Сірий.

Зараз у судовому засіданні триває повторне озвучення 73-сторінкового обвинувального висновку.

NewsMarket

Цікаве від NewsMarket: Луценко прописався у водія, щоб уникнути Печерського суду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.