Новини України. 18 липня. Суддя Родіон Кірєєв усунув від захисту Юлії Тимошенко Сергія Власенка.

Сергій Власенко
Власенко більше не захищає Тимошенко

Таке рішення він оголосив після повернення з нарадчої кімнати, повідомляє УП

Окремою постановою Кірєєв вирішив звернутися до регламентного комітету Верховної Ради, оскільки вважає, що Власенко порушує закон про статус народного депутата.

Крім того, окремою постановою Кірєєв вирішив звернутися до кваліфікаційної комісії адвокатів щодо можливого позбавлення Власенка дозволу займатися адвокатською діяльністю “у зв’язку з неналежним виконанням ним посадових обов’язків”.

“Маріонетка Кірєєв виконав заздалегідь сплановану провокацію та усунув від участі у справі Власенка“, – прокоментувала Тимошенко рішення судді в своєму Твіттері.

Таким чином, Тимошенко, як і у п’ятницю, залишилась без захисту.

Після зачитування постанови Кірєєв попросив Власенка зайняти місце в залі і залишити лаву захисту. Власенко підкорився, однак наголосив на необхідності долучити інших захисників до справи Тимошенко і надати їй три дні на пошуки іншого захисника замість Власенка.

Однак згодом Родіон Кірєєв прийняв рішення видалити із зали Сергія Власенка. “На неодноразові звернення та пояснення суду щодо неможливості порушення порядку в залі засідань народним депутатом вчиняються дії, які зривають засідання”, – зазначив Кірєєв.

“Тому суд постановляє видалити з зали суду до закінчення судового розгляду даної кримінальної справи Власенка Сергія Володимировича”, – зазначив Кірєєв.

У відповідь на це Власенко, посилаючись на вже згадувану ним статтю КПК, зазначив, що вона не передбачає можливості видалення його за зали засідань, а тягне за собою лише накладення штрафу. Після цього суддя оголосив перерву на 15 хвилин для того, щоб видалити Власенка з зали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.