Новини України. 18 липня. Захист Юлії Тимошенко вимагає поновити пряму трансляцію судового засідання у “газовій справі”. Суддя відмовив у цьому.

Кірєєв не захотів публічності суду

Кірєєв відмовив захисту прямо в судовій залі. Він наголосив, що процес є відкритим, і “суд не має бажання та процесуально позбавлений можливості контролювати, яким чином в мережу інтернет потрапляє інформація з відкритої частини засідання”.

Водночас Кірєєв наголосив на дотриманні процедури допиту свідків, які згідно з КПК, повинні бути допитані по одному, і інші свідки не можуть слухати свідчення інших.

Перед цим клопотання про поновлення прямої трансляції заявив захисник Олександр Плахотнюк. Він також просив дозволити фото і відеофіксацію.

Плахотнюк мотивував клопотання попереднім рішенням судді Кірєєва, яким той заборонив трансляцію під час проголошення обвинувального вироку прокуратури та допиту свідків у справі.

На думку Плахотнюка, оскільки обвинувальний висновок вже зачитано, а свідки ще не допитуються, можна було відновити трансляцію.

Представники обвинувачення не підтримали заявлене клопотання, зазначивши, що “рішення з цього приводу вже прийнято і не потребує повторного ухвалення, а сам процес проходить відкрито та прозоро з дотриманням норм законодавства”.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.