Новини України. 15 липня. У Печерському суді міста Києва вже більше години триває читання обвинувального висновку у засіданні з розгляду кримінальної справи проти Юлії Тимошенко, обсяг якого складає 73 аркуші.

Кірєєв розглядає справу Тимошенко без Тимошенко

У тексті документу, який зачитує представниця сторони державного обвинувачення Лілія Фролова, містяться свідчення у справі декількох свідків, зокрема, колишнього голови НАК “Нафтогаз України” Олега Дубини, екс-міністра палива та енергетики Юрія Продана, екс-міністра іноземних справ Костянтина Грищенка, прем’єр-міністра Миколи Азарова, екс-міністра транспорту та зв’язку Йосипа Вінського, колишнього міністра фінансів Віктора Пинзеника, а також співробітників “Нафтогазу”, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Державне обвинувачення також ґрунтує свої обвинувачення на свідченнях колишнього міністра закордонних справа Володимира Огризка, екс-міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка, екс-міністра промислової політики Володимира Новицького, колишнього першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова.

Через годину після початку зачитування обвинувального висновку суддя Родіон Кірєєв, головуючий у судовому засіданні, запропонував стороні державного обвинувачення оголосити перерву для відпочинку. Проте представники прокуратури відмовилися від цієї пропозиції.

Як відомо, сьогодні суддя Родіон Кірєєв постановив видалити Юлію Тимошенко з зали судових засідань на одне засідання “за неповагу до суду”.

Після перерви представниця сторони державного обвинувачення Лілія Фролова з дозволу судді почала зачитувати обвинувальний висновок, що викликало обурення у присутніх в залі суду.

Перед зачитуванням свідчень, які дала Юлія Тимошенко під час досудового слідства, суддя Родіон Кірєєв заявив про заборону здійснення фото- та відеофіксації і транслювання подій у залі судових засідань.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.