Новини України. 18 липня. Суддя Родіон Кірєєв хоче усунути адвоката Сергія Власенка від захисту Юлії Тимошенко через зневагу до суду.

Родіон Кірєєв
Кірєєву не подобається, як Власенко поводиться у суді

Для цього Кірєєв оголосив перерву до 12. 50 і пішов у нарадчу кімнату. “Вважаю за необхідне розглянути питання про усунення даного захисника”, – сказав Кірєєв.

У відповідь Власенко доводить, що він мав право виголошувати заперечення на дії головуючого.

Перед цим на початку засідання суду Власенко вступив у суперечку із Кієрєєвим, зробивши заяву про порушення прав його підзахисної Тимошенко, пише УП

Він аргументував це тим, що на минулому засіданні у процесі брав участь прокурор, недопущений до процесу. Власенко також вимагав, щоб суддя послався на статтю КПК, яка дозволяє йому видаляти людей з суду. Суддя не зміг цього зробити.

Також суддя не дозволив іншим захисникам сидіти поряд із Тимошенко, наказавши їм пересісти на інші місця, аргументуючи це тим, що питання про допуск захисників Тимошенко не було розглянуто.

У свою чергу Власенко наголосив, що заява про залучення захисників зареєстрована в канцелярії. Тому, за словами Власенка, Кірєєв не має права не розглянути цю заяву. У цей момент до Власенка звернулася Тимошенко, щось сказавши. Суддя одразу заявив про неповагу до суду з боку Тимошенко.

Також суддя заявив, що поведінка Власенка є не процесуальною. У відповідь адвокат навів статтю 61 КПК, яка дає вичерпний перелік причин для видалення адвоката.

“На моє переконання суддя Кірєєв не може навести жодного доводу, оскільки я використовував своє право згідно зі статтею 261 частини 2, де сказано, що у момент порушення прав сторона процесу має зробити заяву. Я вирішив стояти перед судом, не сідаючи – це моє право. Ц не свідчить про зневагу до суду”, – зазначив Власенко.

Новими адвокатами, яких Тимошенко хоче залучити в якості захисників є Плахотнюк і Сірий, вони мають угоди з Тимошенко, що є правовою підставою для ïхньої участі у процесі.

Порада від NewsMarket: дізнайтесь, як вберегтися від сонячних ударів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.