Новини шоу-бізу. 15 липня. Про те, що Філіп хворий шопінгоманію відомо давно. Звідусіль, де він буває, співак привозить валізи нового вбрання. Ось і на останнтому Тижні моди в Мілані Філіп знову “викинув на шмотки” … більше 100 тисяч євро!

Філіп Кіркоров
Кіркоров хворий...

Перші симптоми “хвороби” співака років десять тому помітила його легендарна домашня працівниця Люся.

“Не пройти, не проїхати, вся квартира завалена вішалками …” – Бурчала вона, наводячи порядок.

Близькі Кіркорова зазначають – пристрасть до модних речей співак почав відчувати, одружившись з Пугачовою. Алла Борисівна відразу прийшла в жах від чоловікового одягу: фіолетові капелюхи, золоті “еполети”, “попугайські” сорочки …

Поради Алли Кіркоров взяв на озброєння. Причому навіть дуже завзято: ось уже багато років Філіп – затятий відвідувач чоловічих Тижнів моди в Мілані та Парижі. І улюблений клієнт практично всіх відомих марок престижного одягу.

“Я визнаю, що хворий! – Говорить Кіркоров. – Ось така у мене віддушина – магазини. Так, я витрачаю там великі суми. Якщо ви будете, наприклад, в Майамі, зайдете в “Бел Харбор” (головне місце тамтешніх заможних модників. – Прим. Авт.) І назвете моє ім’я, вас приймуть як дорогого гостя. Я речі звідти машинами вивожу!”

Навіть свою квартиру в Маямі зоряний шопоголік купив “з таємним наміром”. Розкішні апартаменти в житловому комплексі “Маджестік”, що на березі океану, знаходяться якраз навпроти того самого “Бел Харбора”. Щоб було недалеко ходити за новою дозою. Одягу.

“Як правило, на “великий шопінг” Кіркоров виїжджає 2-3 рази на рік, під час світових Тижнів моди. Але не гребує і невеликими магазинчиками. Сама бачила, як у Лос-Анджелесі в бутіку Філіп помітив симпатичну запальничку:

– Це – срібло, це – рубін … – Професійним поглядом оцінив “дрібницю”. Почувши ціну, округлив очі. Але швидко вирішив: – 2700 доларів? Ну що … беру!”, – розповіла його знайома.

Не дивно, що ця пристрасть створила Кіркорову страшну проблему (ех, нам би таку!) – Йому нікуди стало складати численні покупки. І він знайшов рішення – купити нову квартиру, залишивши стару як вбиральню. Що ж, у багатих свої примхи…

“Свого часу я навіть думав відкрити свій магазин одягу, – зізнається Філіп. – Туди хотів відвозити все, що так і не одягав або надів раз в житті”

Але магазин він так і не відкрив, а речей накопичилося … ще на одну квартиру. І Кіркоров її купив – за три мільйони доларів в центрі Москви. У будинку, де він уже третій рік є сусідами з колишньою дружиною Аллою Пугачовою. І перевіз туди все куплене за останній рік. Очевидно, проста думка, що дешевше було б покупки викидати, йому ще не прийшла. Так, дивись, скоро цілі вулиці Москви перетворяться на склади одягу Філіпа … Одне слово – хвороба!

Джерело КП

Про шоу-біз від Newsmarket: Шерон Стоун “розвели” на $200 тис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.