Новини України. 19 липня. Кіровоградщина. Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону направлено до суду кримінальну справу щодо директора одного з держпідприємств Міноборони, який зумисно не виплатив майже 1,5 млн грн зарплатні.

банки, гроші
Чоловік витрачав зарплату на свої забаганки

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону направлено до суду з обвинувальним висновком за ч.1 ст.175, ч.1 ст.365, ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України кримінальну справу стосовно директора одного з державних підприємств Міністерства оборони України, який умисно не виплачував заробітну плату працівникам на загальну суму 1,4 млн грн, витративши наявні кошти на інші потреби. Крім того, унаслідок перевищення ним своїх службових повноважень, було незаконно списано, демонтовано та реалізовано комерційним структурам споруди підприємства, чим державі завдано збитків на суму майже 100 тис. грн.

Нагадаємо, порушено справу проти керівника ДП “Білоцерківський військовий торг” за невиплату зарплати.

За результатами наглядової перевірки держпідприємства Міноборони “Білоцерківський військовий торг” військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону (Центрального регіону України) порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) КК України, стосовно директора підприємства.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.