Новини світу. 1 липня. Лівія. Лівійські жінки відповіли на заклик лідера Муамара Каддафі стати на його бік і захистити від повстанців і НАТО, повідомляє CNN.

Муаммар Каддафі
Муаммара Каддафі тепер охороняють жінки зі зброєю

Тепер жінки різного віку охороняють його палац в Тріполі і територію навколо нього. Але перед тим, як отримати в руки зброю, вони проходять військову підготовку в спеціальному навчальному центрі на півдні країни в місті Бані-Валід.

Як розповіла сержант Фараджа Рамадан, тренер жінок, вони «готуються до захисту Муамара та країни».

«Вони вчаться, як використовувати зброю, як зібрати, розібрати і вистрілити», – говорить вона, демонструючи пістолет, – «вони (жінки) пройшли навчання і отримали відмінні оцінки».

За словами однієї з захисниць Каддафі, 40-річної Фатіси Масуд, їй сподобалося навчання у військовому центрі і вона не шкодує, що залишила роботу на текстильній фабриці.

«Мені подобається тренуватися і захищати свою країну. Тепер я навчаю жінок різного віку, як поводитися зі зброєю», – сказала Масуд.

«Не варто недооцінювати жінок в Лівії … Жінка як і раніше в стані зробити більше, ніж ви думаєте», – сказала інша захисниця лідера джамахірії, що побажала залишитися анонімною.

Джерело Газета.ру

Про світ від Newsmarket: В Росії звільнили журналіста за критику садо-мазо-гей-параду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.