Новини світу. 20 липня. Італійські лікарі з клініки Святої Урсули міста Болоньї готуються до складної операції з розділення новонароджених сіамських близнюків, чиї тіла зрослися в області грудної клітини, повідомляють місцеві ЗМІ.

Італійські лікарі розділятимуть сіамських близнюків

Дівчатка, які мають на двох одне серце і одну печінку, народилися кілька днів тому і зараз лікарі оцінюють їхній стан як стабільний, проте для проведення операції з розділення їм необхідно трохи підрости і набрати вагу.

Перед лікарями стоїть дуже непросте з етичної точки зору завдання, оскільки навіть у разі успішно проведеної операції з двох близнюків зможе вижити тільки одна.

Приймати рішення про поділ сестер, швидше за все, буде комітет з етики лікарні Болоньї, зазначають італійські видання.

За даними італійської газети, народження сіамських близнят з одним серцем на двох – досить рідкісне явище, однак подібний випадок був зареєстрований на Апеннінах десять років тому. Їм мали зробити складну комплексну операція, але дівчата не дожили і до трьох місяців.

За даними медиків, максимум у однієї зі 100 тисяч жінок народжуються сіамські близнюки, причому в 90% випадків ними виявляються дівчатка.

Джерело РИА Новости

Кримінал від NewsMarket: у Донецьку вбили брата глави Нацбанку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.