Новини світу. 12 липня. Іран пригрозив військовими діями проти іракської Партії вільного життя Курдистану (ПСЖК), заявивши, що глава іракського Курдистану присвоїв землю, не повідомивши про це іракському уряду.

курди
Іран погрожує іракським курдам

Один з іранських воєначальників звинуватив президента іракського Курдистану Масуда Барзані в «наданні 300 тисяч гектарів землі терористичній групі ПСЖК без повідомлення центральному уряду в Багдаді».

«Іран має право знищувати терористичні бази на прикордонних територіях», – сказав він. «Ця терористична група проводить операції проти іранської держави за підтримки регіонального уряду іракського Курдистану», – зазначив Барзані.

Іранські засоби масової інформації регулярно повідомляють про зіткнення в західному Ірані спецслужб з курдськими партизанами, яких вважають членами ПСЖК.

Партія вільного життя Курдистану – відгалуження турецької Робочої партії Курдистану, яка в 1984 році почала боротьбу за етнічні території в південно-східній Туреччини і північно-західному Ірані. Курдське населення проживає в Ірані, Іраку і Туреччині. В основному воно займає західні і північно-західні райони Ірану.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.