Новини нерухомості. 14 липня. У другому кварталі 2011 року в комерційну нерухомість в усьому світі вклали близько 101 мільярда доларів, що на 47% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільше купують нерухомість в Північній Америці

Про це йдеться в дослідженні компанії Jones Lang LaSalle.

За даними аналітиків, у порівнянні з першим кварталом обсяг прямих інвестицій збільшився на 7%. Як відзначають експерти, найбільше зростання активності інвесторів зафіксовано в Північній Америці. У порівнянні з січнем-березнем вкладення в нерухомість США виросли на 56% – до 49 мільярдів доларів. У Канаді обсяги торгівлі збільшилися більш ніж у три рази.

Водночас в країнах EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), обсяги інвестицій в цілому залишилися на колишньому рівні, склавши 34 мільярди доларів. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, в порівнянні з попереднім кварталом, відбулося падіння на 30% – до 18,5 мільярда доларів, що в основному викликано стихійними лихами в Японії.

За прогнозами компанії, загальний обсяг прямих інвестицій в комерційну нерухомість в усьому світі за підсумками 2011 року може скласти більше 440 мільярдів доларів, що на 35-40% вище за показник 2010 року.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.