Новини світу. 19 липня. Індія. Індус Кайлаш Сінгх не миється і не стриже волосся протягом останніх 37 років. Щоб усунути неприємний запах, він курить марихуану і танцює навколо вогнища.

Кайлаш Сінгх

Мешканець селища Чатав поблизу міста Варанасі припинив митися практично одразу після одруження, коли священик сказав, що такий крок допоможе йому зачати сина.

Крім того, що Сінгх не миє своє тіло, він також не миє і не стриже волосся, яке з 1974-го року виросло завдовжки 1,83 метра.

Дружині Сінгха досі не вдалося народити йому сина, хоча на світ з’явилися уже 7 доньок. Їй уже виповнилося 60 років і сподівань на появу сина давно немає, однак дідусь відмовляється порушити обітницю.

Його дружина розповідає, що кілька разів вона разом з молодшими доньками намагалася затягнути чоловіка до струмка насильно, але щоразу він несамовито відбивався.

Сінгх стверджує, що він легко усуває неприємний запах за допомогою щовечірніх “вогняних обмивань” – так він називає обряд танців навколо багаття. Вечорами він молиться богу Шиві, курить марихуану, а потім танцює навколо вогнища.

“Сина у мене вже ніколи не буде, тому митися я не стану до самої смерті. Можливо, коли я знову прийду в цей світ у новому земному вигляді, я знову почну митися”, – заявив вірний своїм принципам Кайлаш Сінгх.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.