Новини культури. 8 липня. Відео. Художниця Наталі Айріш з Х’юстона штату Техас пише картини в абсолютно незвичній техніці “поцілунку”.

малюнок губами
Художниця малює губами

Як повідомляє The Daily Mail, художниця фарбує губи помадою необхідного кольору, а потім торкається ними до полотна. Не зрозуміло, як це виходить, але через деякий час тисячі відбитків на полотні від поцілунків зливаються у великі, детальні портрети.

Говорячи про свою незвичайну техніку, художниця, розповіла, що ще в художній школі намагалася малювати відбитками великого пальця руки: “Але в такій техніці працюють і інші художники, тому я ніколи не відчувала, що це мій стиль”.

Одного разу Айріш, збираючись на вечірку, нафарбувала губи яскравою помадою, зняла її надлишки серветкою. Залишений на серветці яскравий відбиток вразив її. Вона зрозуміла, що знайшла щось своє. “Я стала експериментувати і вирішила, що найкращим кандидатом для портрета в техніці “поцілунку” стане Мерилін Монро“, – розповіла Наталі.

Подібний метод малювання дуже трудомісткий і фізично виснажливий. Мало того, що губи швидко втомлюються, їх треба змащувати гігієнічною помадою, але страждають і очі: при постійній зміні фокуса, при наближенні до полотна впритул очі болять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.