Новини України. 23 липня. Харків’яни обрали кращого в місті кондуктора. За гарний настрій і посмішку, які дарує білетер тролейбуса вечорами, її задарували квітами.

"Сонечко" і "зайчики" - так харківський кондуктор називає пасажирів

Акцію народної подяки пасажири тролейбуса № 1 (курсує між ст. Метро “Маршала Жукова» та 28 мікрорайоном) влаштували для незвичайного кондуктора Валентини Анісімової – вона, за словами пасажирів, здатна підняти настрій навіть в найтуманніший і дощовий день. Замість звичних сухих слів «оплачуємо проїзд», – «Кому я спасибі не сказала?» – Звертається до пасажирів Валентина Анісімова. «Сонечко», «зайчики», «лапушка», «хороші мої», «здача на морквину» – це ще не весь арсенал добрих слів для пасажирів.

Незважаючи на домашні проблеми і одноманітну роботу, Валентина Григорівна примудряється кожен день виходити до своїх пасажирів з хорошим настроєм та добрими словами.

«У цьому районі я живу давно і кондуктора знаю дуже добре. Після поїздки в її тролейбусі завжди виходиш з хорошим настроєм. Тому я вирішила похвалити людину на форумі, потім запропонували організувати флешмоб і віддячити кондукторові», – каже одна з організаторів акції Оксана Чвалова.

Побачивши пасажирів з оберемками квітів, кондуктор завмерла від здивування і особливо зніяковіла, коли 9-річний Олександр прочитав спеціально для неї написаного вірша.

«Я до 1997 року працювала в книжковому магазині, напевно, це відбилося на ставлення до пасажирів. Я й не думала, що працюватиму кондуктором, але магазин закрили – і довелося», – розкрила секрет Валентина Анісімова та додала, що своїх пасажирів вона всіх знає в обличчя.

«Вони у мене – найкращі. Стежу, у кого як доля змінюється. Хтось їздив весь час один, а потім, дивлюся, вже в парі. Чого б і не порадіти за людину! Їздив колись хлопчик Олексій в тролейбусі і пропав на пару років, а потім бачу, заходить великий такий амбал, вітається зі мною і запитує, чи пам’ятаю я його. Я придивилася до нього і згадала, виявилося, Олексій в армії служив», – розповіла Анісімова.

До слова, у народно улюбленого кондуктора з’явився і таємний шанувальник. Хтось часто залишає для Валентини Григорівни в салоні тролейбуса букети троянд.

Керівництво КП «Харьковгорелектротранс» також чуло про добродушного кондуктора, однак там дякувати за підняття іміджу не поспішають.

«Ми б із задоволенням виписали їй премію, але в нинішній економічній ситуації грошей ледь вистачає на виплату зарплати, тому з заохоченням почекаємо, але Валентину будемо ставити в приклад іншим співробітникам», – сказав гендиректор КП Сергій Почепецький.

До речі, як ми вже писали, до недавнього часу пасажирів розважав і водій тридцять третьої маршрутки Сергій Пластун, який їздив по місту зі світломузикою і показував в салоні кліпи та кіно. На жаль, веселий водій перейшов на іншу роботу.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.