Новини світу. 12 липня. Особисті дані 90 000 військовослужбовців США були викладені у відкритий доступ хакерами з групи Anonymous.

Хакери оголошують війну безпеці США

Інтернет-хулігани продовжують без розбору тероризувати відомства та організації в рамках руху AntiSec – “проти безпеки”. Викладена в мережу на популярних торрент-трекерах база даних з поштовими адресами і зашифрованими паролями військовослужбовців являє собою архів об’ємом 130 мегабайт.

Відомості були вкрадені хакерами у фірми Booz Allen Hamilton, що консультує уряд США з питань оборони і внутрішньої безпеки. Представники хакерського угруповання стверджують, що викрали не тільки особисті дані десятків тисяч військових, а й ряд напрацювань фірми в галузі програмного забезпечення, а також повну копію бази даних SQL атакованого сервера.

“Ми проникли на сервер в їх мережі, на якому практично відсутні заходи безпеки. Ми змогли запустити свій додаток, який отримав певну здобич”, – повідомили кіберзлочинці.

Зупинятися на досягнутому хакери не збираються. Один з найбільш схильних до самопіару членів угруповання, Sabu, написав у Twitter, що Anonymous працює над двома “найбільшими за останні чотири роки” релізами секретних даних. “Одягайте свої каски. Це війна”, – попереджає хакер.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.