Новини світу. 15 липня. Білорусь. За підозрою в сутенерстві в Мінську затриманий громадянин Бахрейну.

Заповзятого араба очікує покарання

У міліції кажуть, що він орендував елітні котеджі, вербував дівчат і запрошував багатих іноземців. За рік араб заробив більше півмільйона доларів.

Секс-тури до Білорусі громадянин Бахрейну, за інформацією правоохоронців, організовував близько року. Багаті знайомі – всі іноземці – за відпочинок з нашими дівчатами платили великі гроші. День проживання в елітному особняку з усіма послугами обходився любителям білоруської краси мінімум у півтори тисячі доларів.

Більше чотирьох років тому підозрюваний організував в Білорусі невелику легальну фірму. Слідчі кажуть, що фірма була легальним способом продовжити собі перебування в нашій країні. І весь цей час передбачуваний сутенер просто придивлявся і напрацьовував собі клієнтуру. Потім він взявся за справу – орендував котеджі, запрошував дівчат і заможних гостей.

«Котеджі – елітні. Запрошувалися іноземці, підшукували кухарів для їх обслуговування, охорону та дівчат для надання секс-послуг», – розповідає міліціонер.

Серед білоруських красунь, які обслуговували іноземців, виявилися не тільки професійні повії, а й студентки столичних вузів. Визначальним фактором ставали гроші. За інформацією правоохоронців, за кілька годин роботи дівчата отримували від двохсот до п’яти тисяч доларів для особливо незговірливих. Зараз всі вони дають свідчення в міліції.

Близько півмільйона доларів іноземець зумів покласти собі в кишеню. І це тільки за попередньою оцінкою правоохоронців. Вони кажуть, що підозрюваний «заробляв» практично на всьому. Він навіть пообіцяв купити квартиру в Мінську за 100 000 доларів одному заможному іноземцеві. Але гроші забрав, а квартиру так і не купив. У міліції порушили справу ще й за шахрайство.

Джерело Белтелерадиокомпания

Про світ від Nеwsmarket: По Москві катаються кортежі кавказців зі стріляниною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.