Новини України. 26 липня. Відео. В залі засідань Печерського суду відбулася сутичка між депутатами БЮТ та представниками “Грифону”.

Грифон-суд Тимошенко
У суді сталася бійка

Вона почалася після того як суддя Кірєєв виніс рішення про видалення з залу суду всіх присутніх.

До того депутати стоячи кричали “Ганьба” у відповідь на те, що Юлії Тимошенко не дали часу на пошук адвоката, а суддя викликав першого свідка.

З залу засідання було вирішено видалити всіх порушників. Після цього в зал зайшов загін “Грифону“, взяв в кільце присутніх, зокрема і журналістів, повідомляє УП

Під час сутички представники “Грифону” лаялися матом, викручували руки народним депутатам та відмовлялися показати свої посвідчення. У відповідь почали лаятися і народні депутати. “Грифон” двічі заходив до залу та вивів майже всіх присутніх.

Наразі в залі засідання лишилися лише кореспондент УНІАН та Української правди, які відмовилися вийти з залу. При цьому в дворі суду стоїть загін “Беркуту“.

Під час сутички Тимошенко була в залі суду і спостерігала за подіями з-за перегородки. Треба відзначити, що рішення судді не було чутно і немає підтвердження, що воно було.

Суддя оголосив перерву в засіданні для видалення депутатів з залу. Перед цим Юлія Тимошенко заявила про відвідав судді. У відповідь Кірєєв попросив її зробити свою заяву стоячи.

“Я ніколи не встану перед вами. І ви не є ваша честь, ви – ваше безчестя! Я вас не поважаю! І вас не поважає вся країна! І це не суд, це – судилище! І Ви особисто є дешевим виконавцем політичного замовлення. Ви – маріонетка мафії”, – заявила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.