Новини технологій. 20 липня. Компанія Google повідомила про те, що навчилася виявляти деякі види шкідливого програмного забезпечення на комп’ютерах своїх користувачів.

Google
Google даватиме підказки про зараження комп'ютера

В офіційному блозі Google повідомляється про введення в інтерфейс пошукової системи сповіщення про зараження комп’ютера користувача шкідливим програмним забезпеченням.

Поява нової функції стала наслідком несподіваної знахідки, яка сталася під час стандартного технічного обслуговування одного з дата-центрів компанії. Фахівцям вдалося виявити модифікований трафік, що приходить від деяких комп’ютерів до серверів Google.

Подальші дослідження та консультації з фахівцями з безпеки компаній-провайдерів, від яких в кінцевому підсумку приходить модифікований трафік, виявили, що модифіковані дані виходять від комп’ютерів, заражених певним типом зловмисних програм.

Виявлена ​​мережева активність створюється вірусом, який відправляє свої дані через ряд проміжних серверів (так званих проксі-серверів).

Маючи ці дані, компанія вирішила сповіщати користувачів свого пошукового сервісу попереджувальним написом на жовтому фоні, у випадку, якщо їхній комп’ютер заражений.

Передбачається, що нова функція зверне увагу користувачів на необхідність установки антивіруса на свої комп’ютери. Зазначається, що інтерфейс Google попереджає тільки про наявність на комп’ютері одного певного типу вірусів і не є повноцінною антивірусною програмою.

Джерело Руформатор

Головне від NewsMarket: Азаров розізлився на ЗМІ і наказав “відривати голови”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.