Новини світу. 13 липня. Через помилку на мапі, сервіс Google Maps відправляв туристів, замість національного парку, до будинку місцевої сімейної пари.

google maps
Google Maps познущалася з подружжя

Курйозний випадок стався з Лорі Гнедінг і Майклом Бреді, які проживають поруч з  парком Round Valley, в Нью-Джерсі, США. Хоча самі вони навряд чи назвали б свою пригоду забавною.

Через “незначну” помилку, карта в онлайновому додатку Google Maps цілий місяць стверджувала, що галявина перед будинком сімейної пари якраз і є тим самим парком, або, як мінімум, озером, яке знаходиться посеред цього парку.

Час від часу туристи, які заблукали виходили до їхнього будинку тільки для того, щоб в черговий раз з’ясувати у здивованих Лорі і Майкла, що ніякого озера на їх галявині немає.

Історія почалася в травні, і тривала більше місяця. Дзвінки в Google відразу нічого не дали. Співробітник Google, що відповів на дзвінок, повідомив, що процес зміни даних може зайняти якийсь час.

Тим часом настало 4 липня, коли Америка святкує День Незалежності. У цей день багато сімей їдуть відпочити на природу. Наприклад, до озера в національний парк. Тут вже ні в чому не винному подружжю довелося пережити щось подібне до навали вікінгів. Роздратовані туристи, які часто не відрізнялися хорошими манерами і звинувачували Лорі та Майкла – причому не завжди в коректній формі – в тому, що у зазначеній Google Maps точці не виявилося озера.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.