Новини технологій. 25 липня. Google купила компанію, що спеціалізується на технології розпізнавання об’єктів на фото.

Технологія розпізнавання облич від PittPatt
Технологія розпізнавання облич від PittPatt

Схоже на те, що корпорація Google збирається впритул зайнятися технологією розпізнавання людей на фото. Для того, щоб прискорити цей процес, корпорація купила компанію PittPatt, яка якраз і займається розробкою відповідних технологій.

PittPatt займається не тільки розпізнаванням осіб на фотографіях, але і розпізнаванням фотографій взагалі, з наступною розміткою (тегування) розпізнаних об’єктів.

Тепер подальшою розробкою цієї технології хлопці з PittPatt будуть займатися спільно з розробниками з Google. Отриманий результат буде впроваджено в різні додатки і сервіси компанії, як звичайні, так і мобільні. Згідно заяви представників Google, технологія буде інтегрована у фото-і відеододатки.

Таким чином, незабаром Picasa, Goggles, YouTube і Google + зможуть обзавестися додатковим функціоналом. Як усе це буде виглядати в застосуванні до сервісів Google, поки неясно. Але те, що технології будуть використані корпорацією, причому в недалекому майбутньому, це однозначно.

Цілком ймовірно, що ця технологія, в застосуванні до Google +, зможе розпізнавати і відзначати на фото обличчя тих людей, хто присутній на фото і зареєстрований в цій соціалці.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.