Новини України. 10 липня. Радник президента Ганна Герман вважає, що алкоголізм і наркоманія становлять загрозу національній безпеці України.

Ганна Герман
Герман переживає за майбутнє України

Про це вона сказала у п’ятницю на презентації власної книги “Червона Атлантида” у Вінниці. За словами Герман, у п’ятницю на прес-конференції президента Віктора Януковича було понад 400 журналістів з усієї України і ніхто з них не запитав про боротьбу держави з тотальною наркоманією і алкоголізмом.

“На прес-конференції президента ніхто не запитав, а як держава повинна перемогти таке страшне зло, яке загрожує нам більше, ніж Чорнобиль, більше, ніж безробіття, більше, ніж економічні кризи – це тотальна наркоманія і алкоголізм”, – зазначила Герман.

“Вони настільки впливають на наш генофонд, що може за якісь 20 років ми можемо стати нацією, вибачте за слово, дебілів. Тому що покоління знищених алкоголем й наркотиками дітей дасть таке насіння”, – сказала радник президента.

“Ось де найбільша загроза національній безпеці – це тотальна наркоманія й алкоголізм, які нищать нашу націю, наш народ”, – наголосила Герман. На її думку, якщо не замислюватись над майбутнім нації, з роками вона може виродитись.

Герман також стурбована тим, що деякі українські жінки народжують дітей заради отримання від держави матеріальної допомоги, а потім кидають своїх дітей, пише УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.