Новини шоу-бізу. 21 липня. Максим Галкін використовує багато ласкавих звернень на адресу своєї улюбленої примадонни. Гуморист на людях називає Аллу Борисівну чаклункою, чарівницею і навіть своєю законною дружиною.

Алла Пугачова
Галкін шалено кохає Пугачову

Зіркова пара майже тиждень відпочивала в Латвії. У сонячну Юрмалу Максим і Алла відправилися на поїзді, оскільки Пугачова не любить літати на літаках.

“У мене весь час запитують, мовляв, коли я напишу книгу. І я завжди розповідаю, що не люблю літати на літаках і, коли я сідаю в літак, молюся: “Боженько, бережи мене, мені потрібно ще книгу написати!”, – розповіла артистка.

У Латвії, де, крім приємного відпочинку, Максима чекала зйомка для програми “Юрмаліна“, яка була присвячена його 35-річчю, Галкін і Пугачова поїхали в особистому вагоні примадонни, де є абсолютно все для комфорту: їдальня, кухня, душ, спальня і навіть кімната відпочинку.

На пероні Галкіна і Пугачову моментально обступили місцеві журналісти. Спостерігаючи, як Максим ніжно тримає співачку за руку, репортери поцікавилися у Алли Борисівни, як вдома її називає коханий чоловік.

“По-різному, – засміялася примадонна. – Іноді навіть чаклункою, адже у нього навіть пісня така є: “Я видел в жизни девушек немало, но ты меня околдовала! Волшебница ты или просто ведьма…”, “Так, моя законна дружина! “- Підсумував Максим.

Джерело dni.ru

Про шу-біз від Newsmarket: Концерт Кіркорова закінчився бійкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.