Новини економіки. 13 липня. Федерація профспілок України (ФПУ) просить президента України Віктора Януковича ветувати закон про пенсійну реформу і повернути цей документ на доопрацювання в парламент.

Василь Хара
Василь Хара

Про це сказано в листі федерації до глави держави.

“Всеукраїнські профспілки та регіональні об’єднання профспілок звернулися до президента України з проханням застосувати право вето до прийнятої парламентом пенсійну реформу і повернути її до Верховної Ради України на доопрацювання і вжити всіх можливих заходів для захисту конституційних прав громадян на достатній рівень пенсій та забезпечення справедливості у сфері пенсійного забезпечення”, – підкреслюють профспілки.

У листі наголошується, що ухвалений закон не відповідає основним напрямам пенсійної реформи в Україні, погодженим соціальними партнерами в концепції подальшого проведення пенсійної реформи.

“Цей документ викликав гостру реакцію в трудових колективах, у профспілкових організаціях і в цілому в суспільстві, адже значна частина положень закону погіршують умови пенсійного забезпечення громадян і суперечать Конституції України“, – підкреслюється в зверненні ФПУ.

Верховна Рада України в ніч на 8 липня прийняла закон про пенсійну реформу, що передбачає, зокрема, поетапне збільшення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років і збільшення страхового стажу на 10 років для чоловіків і жінок.

ФПУ очолює народний депутат України від Партії регіонів Василь Хара.

Джерело Газета.уа

Про економіку від Newsmarket: Жителів Сваляви рік змушували платити за воду дорожче ніж потрібно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.