Новини технологій. 11 липня. Творці популярного браузера Mozilla Firefox продовжують дотримуватися нової політики регулярного оновлення версій свого продукту.

Firefox покращить свою функціональність

Firefox 6, як очікується, досягне фінального статусу 16 серпня, поки існуючи як бета-версії. Його наступника, Firefox 7, теж можна протестувати, хоча і в ще більш “сирому” вигляді.

Незважаючи на поки що велику кількість помилок, сьома версія браузера обіцяє помітно полегшити життя користувачам. Розробляючи її, програмісти Mozilla сфокусувалися на зменшенні обсягу займаної додатком пам’яті. Відомо, що Firefox відноситься до ресурсів комп’ютера вельми марнотратно, через що вже через годину-другу після запуску починає серйозно гальмувати на відносно “слабких” комп’ютерах.

Тепер це постараються виправити. Як кажуть розробники, обсяг займаної браузером оперативної пам’яті в Firefox 7 буде зменшений на 30%. Програмісти обіцяють нещадно боротися з так званими “витоками пам’яті”, а також стежити за тим, щоб непотрібні дані не займали зайві мегабайти пам’яті.

Джерело Вести

Про технології від Newsmarket: В Туреччині проведуть чемпіонат з футболу серед роботів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.