Новини технологій. 21 липня. ФБР в ході масштабної операції заарештувало 16 осіб, підозрюваних у приналежності до хакерської угрупованню Anonymous.

ФБР піймали Anonymous

Затримання хакерів були проведені відразу в декількох штатах, зокрема, у Флориді, Нью-Джерсі і Каліфорнії. Крім арештів, співробітники ФБР провели обшуки більш ніж в 30 будинках, чиї власники підозрюються у зв’язках з Anonymous.

Угруповання Anonymous відповідальне за цілу серію великих кібератак. Зокрема, в липні 2011 року хакери вкрали адреси електронної пошти більше 90 тисяч американських військових, а також зламали один з серверів компанії Apple. Раніше в поточному році хакери проводили атаки на PlayStation Network і Sony Online Entertainment, а також на урядові сайти в різних країнах світу.

У 2010 році хакери атакували сайти Visa, Mastercard і Paypal, висловлюючи таким чином підтримку сайту Wikileaks, перекази на адресу якого блокувалися платіжними системами.

Влітку 2011 року операції, що супроводжувалися арештами хакерів з Anonymous, також проводились поліцейськими Італії, Іспанії та Туреччини.

Джерело Власти нет

Про технологійї від Nеwsmarket: Google закриває Google Labs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.