Новини світу. 17 липня. Естонія. За повідомленнями естонських ЗМІ, в суботу 23 липня в 11.00 в Йихві (Jöhvi) відбудеться захід на честь десятиліття Німецького військового кладовища, де з вітальною промовою виступить віце-канцлер міністерства культури Естонії Антон Пярн.

Естонія
В Естонії шанують націонал-соціалістів

У заході, організованому Союзом по догляду за Німецькими військовими похованнями, візьмуть участь посол ФРН в Естонії доктор Мартін Ханц, член правління Союзу по догляду за Німецькими військовими похованнями доктор Райнер Лемор, старійшина Йихвиської волості Тауно Вихмар і багато інших. Молебень проведе Віруській пробст Пеетер Кальдур, повідомила прес-служба Міністерства культури

Некомерційна організація Союз по догляду за Німецькими військовими похованнями — це добродійна організація, яка займається пошуком, охороною і доглядом за могилами полеглих у війнах німецьких військових. Естонія і Німеччина підписали договір про утримання в порядку німецьких кладовищ у 1995 році. На сьогоднішній день в Естонії відновлено 15 Німецьких кладовищ.

Джерело Кавказцентр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.