Новини світу. 29 липня. Відому співачку Емі Вайнхаус, що померла 23 липня у віці 27 років, могла вбити різка відмова від вживання алкоголю.

Емі вбила різка відмова від алкоголю

Цю версію озвучив ряд медиків Національної системи охорони здоров’я Великобританії.

Приводом для появи цієї версії послугувала заява батька артистки Мітча Вайнхаус, яку він зробив на похоронах дочки. Під час надгробної промови він повідомив присутнім, що співачка змогла перемогти свою залежність від наркотиків, переставши їх приймати ще три роки тому. За його словами, Емі також дуже старалася впоратися з пияцтвом і саме з цією метою за кілька днів до смерті пройшла черговий курс лікування в реабілітаційній клініці.

За інформацією низки британських ЗМІ, лікар Емі Вайнхаус рекомендував їй кидати пити поступово і в жодному разі не намагатися позбутися від цієї звички в один момент. Як вважають медики, різкий відхід від звичних доз вживаного алкоголю загрожує дуже небезпечними наслідками.

“Якщо ви після дуже великого обсягу споживання алкоголю перестанете пити взагалі, у вас може початися напад білої гарячки – ваше тіло  битиметься в конвульсіях, в результаті чого ви втратите свідомість, і, як результат, можете перестати дихати, що призведе до смерті. Алкоголь і наркотики також здатні завдати шкоди печінці, серцю і мозку і, відповідно, збільшити ваші шанси на те, щоб померти від інших прямих причин”, – пояснює лікар Джуліан Спінкс.

Емі Уайнхаус померла 23 липня в своїй квартирі в лондонському районі Кемден. Причина смерті співачки поки не ясна і буде встановлена ​​тільки після отримання результатів токсикологічної експертизи, на завершення якої може піти до чотирьох тижнів. Оприлюднення результатів офіційного розслідування у справі про смерть Вайнхаус відбудеться не раніше 26 жовтня.

Джерело Дни.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.