Новини політики. 3 липня. Крим. Влада Криму буде жорстко зупиняти будь-які спроби поставити під загрозу міжнаціональну злагоду в автономії, заявив прем’єр-міністр Криму Василь Джарти, коментуючи спробу окремих політичних сил та громадських організацій відновити знесений за рішенням суду самовільно встановлений поклінний хрест під Феодосією.

Василь Джарти
Василь Джарти

“Окремі політичні діячі, які в черговий раз намагаються розіграти карту релігійного протистояння, повинні чітко усвідомити – час, коли влада на такі дії дивилася крізь пальці, минув назавжди. Нікому і нічого безкарно не минеться – закон не терпить вибіркового застосування”, – цитує Джарти головне управління інформаційної політики Ради міністрів Криму в неділю.

При цьому Джарти підкреслив, що “самочинні і агресивні спроби незаконно встановлювати уклінний хрест – це політика, закамуфльована в релігію”.

“Акція, що відбулася під Феодосією потрібна тільки підбурювачам і їхнім замовникам, які прагнуть перетворити релігію в інструмент ненависті та розбрату”, – зазначив кримський прем’єр.

Він заявив, що в Криму немає жодних підстав для виникнення міжнаціональних конфліктів.

“Застерігаю всіх” буйних голів “: влада в Криму сильна, як ніколи, і будь-які спроби похитнути стабільність отримають адекватну і негайну відповідь влади”, – заявив голова уряду автономії.

“Збереження миру і злагоди в багатонаціональному Криму – це наша головна, базова цінність. Будь-які спроби провокацій з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в автономії будуть зупиняти швидко і жорстко. Усі кримчани – це громадяни України, які незалежно від релігійної і національної приналежності мають рівні права і обов’язки – те, що не дозволено одним, не буде дозволено й іншим”, – заявив Джарти.

Нагадаємо, вчора сталося зіткнення активістів російських козачих організацій і співробітників міліції в районі Феодосії. Конфлікт виник при спробі козаків повторно встановити на в’їзді в місто поклонний хрест, який рано-вранці 1 липня був демонтований співробітниками спецпідрозділів Беркут і Тигр на підставі рішення Господарського суду Криму.

Варто зауважити, що самозахоплення татар займають значно більше місця і при цьому їх ніхто не зносить, а 1 метр землі владі шкода для хреста.

Джерело Корреспондент

Про Україну від Newsmarket: В Криму “беркут” став на захист мусульман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.