Новини світу. 25 липня. 66% українців не займаються фізкультурою і спортом.

Українці практично не займаються спортом

Такими є результати опитування проведеними Research & Branding Group щодо ставлення українців до здорового способу життя.

Згідно з результатами досліджень, кожного дня спортом займаються 8% мешканців країни, через день – 5%, кілька разів на тиждень – 11% і менше одного разу в тиждень – 9%.

Незважаючи на відсутність спорту в житті, українці прагнуть бути в хорошій формі: таких 69%. Практично кожен четвертий житель країни (23%) не прагне цього.

Згідно з опитуванням, велика частина українців (40%) оцінює свій стан здоров’я як задовільний, а більше чверті (28%) – як добрий, 8% жителів країни вважає своє здоров’я відмінним.

Як поганий свій стан здоров’я оцінює кожен п’ятий респондент (19%), а дуже поганим своє здоров’я вважає 4% українців. Чоловіки при цьому оцінюють здоров’я як хороше значно частіше (46%), ніж жінки (29%).

Опитування проводилося в період з 16 – 26 червня 2011 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає +/-2,2%.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.