Новини України. 23 липня. Дві 13-річні дівчини-киянки, яких всю ніч шукали 500 міліціонерів, знайшлися. Випивши пива вони “зависли” у знайомого.

Дівчата випили пива і боялися, що батьки сваритимуться

За  словами начальника Центру громадських зв’язків Головного управління МВС України в місті Києві Володимира Поліщука, свою пропажу пояснюють тим, що вирішили погуляти, попили пива, боялися йти додому, припускаючи, що їх сваритимуть батьки, тому гуляли по району, були біля ресторану «Хата рибака», біля озера «Сонячне», промокли під дощем , ховалися по під’їздах, а з 12 ночі до 6 ранку перебували у знайомого 30-річного чоловіка, з яким дружить одна з дівчат.

Дівчат всю ніч шукали близько 500 працівників міліції, до пошуку начальник київської міліції Олексій Крикун підключив всі оперативні служби, включаючи кримінальний розшук.

Батьки запевнили, що діти пропали вперше, і сподіваються, що вони зроблять відповідні висновки і більше не так не зроблять.

Разом з тим, міліція занепокоєна зв’язком однієї з дівчат з 30-річним чоловіком, працівників правоохоронних органів зацікавило, чому дорослий чоловік, у якого вони ховалися ніч, не порекомендував їм все-таки піти додому.

Нагадаємо, сьогодні о другій годині ночі в Дарницьке управління київської міліції звернулися батьки двох 13-річних дівчат із заявами про їх зникнення.

Міліції було відомо, що останній раз дівчат бачили біля ресторану «Хата рибака» з чоловіком приблизно 30 років, особа якого зараз встановлюють органи міліції.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.