Новини України. 29 липня. Екс-глава НАК Нафтогаз Україна Олег Дубина стверджує, що не підписав би газові угоди в 2009 році, якщо б знав, що вони не затверджені на засіданні Кабміну.

Дубина стверджує, що Тимошенко його обдурила

Про це він заявив на допиті в Печерському районному суді. За його словами, під час візиту до Москви, він запитав у Тимошенко, чи були затверджені директиви на засіданні Кабміну, на що вона йому відповіла ствердно.

Також Дубина зазначив, що на газі, який на початку зими 2009 року був у сховищах «Нафтогазу», можна було б протриматися до кінця зими. Він додав, що з 1 по 4 січня 2009 року Україна не використовувала російський газ, а з 4 січня Росія повністю перекрила поставки газу по території України. Поставки газу були розблоковані лише 20 січня, після того, як в ніч з 19 на 20 січня були підписані контракти між НАК «Нафтогаз» і «Газпромом». Дубина зазначив, що у нього склалося враження, що Росія свідомо почала пропонувати високі ціни на газ на початку січня для того, щоб переговорний процес з економічної площини перевести в політичну. Крім того, в показаннях Дубини йдеться про те, що Тимошенко погрожувала йому звільненням, якщо він не підпише угоди по газу.

Джерело УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.