Новини України. 4 липня. Перед підписанням газових контрактів у січні 2009 року, Юлія Тимошенко заявляла екс-главі “Нафтогазу” Олегу Дубині, що її директиви ухвалені Кабміном.

Олег Дубина
Дубина каже, що Тимошенко йому збрехала

Такі свідчення самого Дубини є у матеріалах “газової справи” щодо екс-прем’єра, пише Українська правда. За словами Дубини, він повідомив Тимошенко, що відмовляється підписувати газові контракти без рішення Кабміну.

“Ця розмова відбулася біля кабінету прем’єр-міністра Росії Путіна. Я спілкувався з Тимошенко один на один і свідків цієї розмови не було”, – зазначив він. “Лише після відмови підписувати контракти Тимошенко надала мені директиви від 19 січня 2009 року, затверджені особисто нею, на яких стояла печатка Кабінету міністрів України“, – розповів Дубина.

За словами екс-глави “Нафтогазу”, він запитав у Тимошенко, чи затверджені директиви рішенням уряду. Прем’єр на це відповіла: “Так, затверджені. 19 січня 2009 року. Турчинов це рішення урядом прийняв”. Дубина стверджує, що не мав підстав не довіряти словам Тимошенко та не міг зателефонувати комусь із членів уряду, щоб перевірити сказане прем’єр-міністром, оскільки вона постійно перебувала поряд.

Крім того, у “газовій справі” допитали заступника директора Інституту держави і права імені Корецького Володимира Нагребельного. У ході слідчих дій він заявив: “За результатами проведеного аналізу (директив) встановлено неможливість їх кваліфікувати як директиви уряду, затвердження яких регулюється законодавством України”.

Як відомо, підпис Тимошенко під директивами завірений гербовою печаткою Кабміну. В ході допиту співробітники секретаріату Кабміну процитували Порядок роботи з документами, де зазначається: “Великі гербові печатки Кабінету міністрів зберігаються у начальника Управління документального забезпечення та ставляться у визначених законодавством випадках на документах, підписаних керівництвом Кабінету міністрів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.