Новини України. 10 липня. Глава КМДА Олександр Попов розповів про плани розвитку столичного метрополітену: продовжать лінію на Теремки, а відкриття “Львівської брами” знову відкладуть.

У Києві відкриють нову станцію метро

У Києві до кінця 2011 року планується відкрити одну нову станцію метро, а в 2012 році – ще дві, повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. “В цьому році буде відкрита одна станція. В наступному році ми плануємо ще дві”, – зазначив він.

При цьому Попов нагадав, що відкриття однієї станції коштує приблизно 700 мільйонів гривень. “Тобто дуже кошторисно”, – пояснив він. “Зараз ми будуємо Подільський мостовий перехід. Він дасть нам можливість потім вже дійсно займатися саме розвитком метрополітену в цьому напрямку”, – розповів Попов.

Крім того, він повідомив, що другого виходу на станції метро “Вокзальна” зроблено не буде, а будівництво “Львівської брами” через складні ґрунти і технологію затягнеться на кілька років. “Але це не означає, що “Львівська брама” буде відкладена там на 10 років. Я думаю, що її перспектива, початок будівництва – це, мабуть, 2013-й”, – припустив глава КМДА.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.