Новини України. 21 липня. Керівництво Чернівецької та Луганської областей доводить, що Схід і Захід разом.

40 дітей оздоровиться на чорноморському узбережжі

Найближчим часом сорок дітей з Молницького дитячого будинку сімейного типу отця Михайла Жара, в якому нещодавно сталася пожежа, будуть безкоштовно оздоровлені в одному з кращих санаторіїв на Південному березі Криму, який належить Луганській облдержадміністрації. Першим руку допомоги дітям протягнув голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк. Про це повідомив сьогодні, 21 липня, голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв. За його словами, проїзд дітей комфортабельним транспортом до дитячого оздоровчого закладу буде здійснено за кошти депутатів фракції Партії регіонів у Чернівецькій обласній раді.

«Зірвавши сесію, під час якої планувалося внести зміни до бюджету області, так звані псевдоопозиціонери від партій «Фронт змін», ВО «Свобода» та невизнаної частини фракції «Батьківщина» позбавили можливості сотні буковинських дітей пільгових категорій оздоровитися у серпні в наших таборах відпочинку, – сказав перший заступник глави облдержадміністрації Георгій Галиць. – Так звані слуги народу відібрали у них 300 тисяч гривень. Натоміть інші регіони демонструють буковинським опозиціонерам як треба співпрацювати, допомагати одне одному в біді і дбати про майбутнє нашої юної зміни».

Нагадаємо, що на оздоровлення дітей пільгових категорій у таборах Буковини з обласного бюджету виділено мільйон гривень та 488,5 тис. гривень на придбання путівок у таборі “Альбатрос”, що розташований у Миколаївській області на Чорноморському узбережжі. Крім того, за рахунок перевиконання доходної частини обласного бюджету за перше півріччя на ці цілі передбачалося спрямувати додатково ще 300 тисяч гривень. Це дозволило б організувати змістовне дозвілля та оздоровлення ще близько 160-ти дітям Буковини.

Джерело Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.