Новини футболу. 6 липня. Відео. Кияни впевнено здолали гірників у матчі за Суперкубок України, який відбувся у Полтаві. Динамівці забили Шахтарю три м’ячі, на що хлопці Луческу змогли відповісти лише один раз.

Суперкубок України
Суперкубок у Динамо

Динамо активніше почало матч і майже відразу новачок команди Аруна спробував відзначитися. Та його удар із метрів 40 був неточним. Тим не менше, повести киянам вдалося вже на 6 хвилині значною мірою завдяки «старанням» Ракицького. Захисник Шахтаря у своєму штрафному звалив Ярмоленка, який встиг прибрати м’яч в сторону. Суддя без вагань призначив пенальті, і Олег Гусєв з одинадцяти метрів впевнено переграв П’ятова – 0:1!

Та відповіді від гірників довго чекати не довелося. На 14 хвилині після розіграшу кутового м’яч прилетів до Фернандіньо, той пробив першим дотиком, а Шовковський примудрився пропустити м’яч під пахвою – 1:1! До середини першого тайму перевага Шахтаря відчувалася все більше. Хоча і Динамо атакувало та намагалося завдавати ударів.

Один з таких випадів і вилився у другий гол. На 32 хвилині після подачі зі штрафного Гусєва Діакате виграв верхову боротьбу у Ракицького і точно пробив під дальню штангу – 1:2! Справжня феєрія голів у першому таймі!

Не минулося у першому таймі і без традиційних динамо-шахтарських бійок. Після фолу Вукоєвіча на Мхітаряні почали футболісти з’ясовувати стосунки, Попов впав на газон і тримався за обличчя. Найбільше штовхалися Попов і Срна, а “гірчичники” отримали і Юссуф з Фернандіньо. Другий тайм знову розпочався з активніших дій Динамо ,яке більше володіло м’ячем.

Шахтар тим часом гостро атакував лівим флангом, та простріли у штрафний так ніхто не міг і замкнути. Ближче до кінця матчу Шахтар кинувся відіграватися, і динамівці були змушені захищатися ледь не всією командою.

Однак, старання гірників не увінчалися успіхом, на гострі передачі часто ніхто не встигав. І коли здавалося Шахтар от-от зрівняє рахунок, Динамо провело гостру контратаку. Ярмоленко закинув м’яч на Єременка, той головою переправив м’яч на Мілевського, а Артем точно пробив під П’ятовим – 1:3! Фани Динамо божеволіють від радості, а прихильники гірників після третього пропущеного голу почали масово покидати стадіон у Полтаві.

До кінця матчу команди провели ще кілька атак, і саме Шахтар мав хороші моменти забити ще один гол. Але так і цього не зробив. Тож Динамо бере реванш у гірників за попередні матчі і везе до столиці Суперкубок України!

Шахтар – Динамо 1:3

Голи: Фернандіньо, 14 – Гусєв, 5 (з пенальті), Діакате, 32, Мілевський, 83

Шахтар: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Мхітарян (Тейшейра, 64), Дуглас Коста, Вілліан, Адріано (Селезньов, 71)

Динамо: Шовковський, Даніло, Діакате, Попов, Юссуф, Вукоєвич, Аруна (Ель Каддурі, 65), Єрьоменко, Гусєв (Гармаш, 90 +5), Ярмоленко (Алієв, 90 +4), Мілевський

Попередження: Срна, Тейшейра – Єрьоменко, Попов, Юссуф, Гусєв, Вукоєвич, Мілевський, Ярмоленко