Новини світу. 14 липня. Готичний будинок недалеко від Брістоля, де в юності жила британська письменниця, автор книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг, виставлений на продаж за 400 тисяч фунтів стерлінгів.

Джоан Роулінг-будинок
У цьому будинку колись жила "мама" Гаррі Поттера

Для шанувальників творчості Роулінг, готових викласти таку суму, це може стати чудовою можливістю отримати незвичайний “сувенір”, тому що в самому будинку письменниця черпала натхнення для створення Гаррі Поттера.

Особняк Черч-Коттадж на північний захід від Брістоля з його склепінчастими стелями, дерев’яними підлогами і затишним садом нагадує за атмосферою школу магії Хогвартс, запевняє нинішній власник будівлі, продюсер ВВС Джуліан Мерсер. Він купив будинок у сім’ї Роулінг в 1995 році.

Точні роки життя тут письменниці не називаються, але відомо, що в 1983 році вона поїхала вчитися в університет міста Ексетер, а в одній із спалень на підвіконні можна знайти, мабуть, головну “цінність”, видряпаний напис “Джоан Роулінг спала в цій кімнаті, 1982 “. Тоді майбутній письменниці було 17 років.

“Коли ми переїхали, Джоан Роулінг ще ніхто не знав, а “Філософський камінь”(перша книга про Поттера) з’явився кілька років тому. Тоді-то ми зрозуміли, наскільки важливий цей напис, і скільки разів ми не робили ремонт, цей напис не зафарбовували ніколи “, – розповів Мерсер.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.