Новини України. 30 липня. В результаті анулювання сертифікату російської авіакомпанії “Континент” з аеропорту Сімферополя не змогла вилетіти група пасажирів, які придбали квитки до Красноярська.

В Сімферополі застряли російські туристи

За даними інформаційного управління Ради міністрів Криму, вчора з Сімферополя не змогли вилетіти 60 осіб, більшість з яких громадяни Росії, які повертаються додому після відпочинку в Криму. Для вирішення проблем пасажирів в Радміні була створена робоча група. Частина пасажирів – група з 12 дітей і двох супроводжуючих дорослих розмістили в санаторії “Бригантина” в Євпаторії. Радмін закликав генерального консула Росії в Сімферополі надати допомогу в поверненні громадян додому.

Авіакомпанія “Континент” 29 липня оголосила себе банкрутом, в результаті чого аеропорти перестали обслуговувати літаки компанії. В аеропортах міст Росії залишилися сотні пасажирів, які придбали квитки на літаки. Черговий рейс авіакомпанії з Сімферополя заплановано на сьогодні, квитки на нього придбали 86 осіб. передає Е-Крим.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.