Новини економіки. 15 липня. Дежпідприємство “Центр державного земельного кадастру” за результатами тендеру 7 липня уклало угоду з ТОВ “Інвестеко” на виготовлення пластмасових межових знаків, призначені для закріплення меж земельних ділянок в натурі.

Хтось знову відмив купу грошей

Всього має бути виготовлено 50 мільйонів знаків на суму 4,9 мільярда гривень.

Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”, передають “Наші гроші”.

Вартість одного межового знаку склала 98 гривень.

Згідно з технічним завданням, межовий знак довжиною 713 мм і діаметром верхньої основи 60 мм, складається з чотирьох деталей: металевої марки діаметром 50 мм та товщиною 1 мм, а також полімерних деталей – закладного дюбеля, фіксуючого стержня червоного кольору і установочного стовпчика.

Конструкція межових знаків повинна дозволяти їх встановлення на поверхні з ґрунтовим покривом без застосування спеціальної техніки або устаткування.

Межові знаки будуть поставлятись до регіональних філій ДП “Центр державного земельного кадастру” протягом 2011-2015 років.

Верховна рада прийняла законопроект про забезпечення прав власників земельних ділянок, переданих в оренду для сільськогосподарських потреб.

Законопроект передбачає заборону використання ділянок до встановлення їх кордонів на місцевості, що має проводитись з використанням межових знаків.

“Землекористувачі не будуть самі купувати межові знаки – їх будуть централізовано постачати в регіональні філії Центру ГЗК, які будуть розподіляти знаки між ліцензованими землевпорядними організаціями згідно їх заявок. І вже ці організації будуть безпосередньо встановлювати межові знаки. Вони будуть встановлюватись лише після внесення в базу всієї належної інформації”, – повідомляв голова “Центру державного земельного кадастру” Олександр Філатов.

За його даними, зараз існує понад 20 мільйонів земельних ділянок, з них в базу внесено лише 10 мільйонів.

Newsmarket

Про Україну від Newsmarket: Євро-2012 посилить навантаження на школярів та студентів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.